Polityka prywatności

Kilka słów o bezpieczeństwie i poufność Twoich danych

Dążymy do zapewnienia najwyższych standardów technicznych i organizacyjnych w ochronie Twoich danych oraz dbamy o ich bezpieczeństwo zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i najlepszymi praktykami rynkowymi.

Przetwarzając Twoje dane, dokładamy wszelkich starań, by spełnić wymagania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Ogólne rozporządzenie o ochronie danych”) oraz powszechnie obowiązującego prawa.

Twoje dane otrzymuje bezpośrednio od Ciebie. Podanie danych jest dobrowolne i nie są one przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Administrator danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest SNEBO Sp. z o.o. z siedzibą w Orchowie, przy ul. Słupeckiej 3, 62-436 Orchowo (dalej: „SNEBO”).

W celu otrzymania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez SNEBO, zachęcamy do skontaktowania się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, adres Słupecka 3, 62-436 Orchowo.

Przetwarzanie danych

Odwiedzając naszą stronę internetową, Twoja przeglądarka internetowa przesyła na nasz serwer dane niezbędne do prawidłowego i stabilnego wyświetlania naszej witryny, zawierające m. in. adres IP, a także informacje o dacie i godzinie wywołania strony internetowej. Zgromadzone dane dostępowe podlegają zapisowi w plikach protokołu, które są automatycznie usuwane po 30 dniach. 

Podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

SNEBO ponosi wyłączną odpowiedzialność za ochronę danych oraz zapewnienie odpowiednich środków ochrony danych osobowych.

Komu przekazujemy Twoje dane

Nie przekazujemy Twoich danych nieupoważnionym osobom.

Nie przekazujemy Twoich danych do państw trzecich, poza sytuacjami opisanymi w Polityce Plików Cookies.

Prawa jakie przysługują Ci w związku z przetwarzaniem Twoich danych

Masz prawo do uzyskania informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych. Oprócz tego, przysługuje Ci prawo sprostowania danych, prawo żądania usunięcia danych, prawo ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz żądanie ich przeniesienia.

Przysługuje Ci także prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, pragniemy poinformować Cię, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do momentu jej cofnięcia.

Jeśli stwierdzisz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niezgodny w prawem, służy Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, znajdującego się ochroną danych osobowych, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

snebo

Your Partner In Onion Products.

This site is registered on wpml.org as a development site.